Kongresy a společenské akce

Ke konání různých společenských akcí, kongresů, divadelních představení apod. nabízíme možnost pronájmu zrekonstruovaného společenského sálu. Na akce jsme schopni zajistit různé formy občerstvení.

Díky čistému životnímu prostředí je naše lokalita vhodná k pořádání škol v přírodě, především pro děti z oblastí se znečištěným ovzduším. Případným zájemcům nabízíme ubytování v naší turistické ubytovně EDEL s kapacitou 49 lůžek a stravování v jídelně léčebny. Děti mohou využívat jak sportovní hřiště v blízkosti ubytovny, tak park léčebny se spoustou cvičebních a herních prvků. V případě nepříznivého počasí je možné si pronajmout tělocvičnu v léčebně.

Nejen návštěvám našich pacientů nabízíme možnost ubytování v naší turistické ubytovně vzdálené cca 100 metrů od budovy léčebny. Ubytovna má kapacitu 49 lůžek ve tří, čtyř a osmilůžkových pokojích se společným sociálním zařízením. Je vhodná i pro pořádání např.škol v přírodě, školních výletů, sportovních soustředění apod. Součástí ubytovny je společenská místnost a kuchyňka vybavená chladničkou a sporákem. Klientům ubytovny umožňujeme celodenní stravování v léčebně.

K relaxaci našich klientů a jejich nejbližších, ale i ostatním slouží v areálu léčebny vířivka (pro děti od 12 let) a infrasauna, v létě venkovní bazén. Objednávky do sauny a vířivky se přijímají v recepci, min. 1 den předem.

Comments are closed.