Rehabilitace

V sanatoriu EDEL můžete využívat také ambulantní rehabilitační péči, kterou zajišťuje rehabilitační lékař a kvalifikované vysokoškolsky vzdělané fyzioterapeutky.

Nabízíme vstupní vyšetření, kineziologický rozbor, manuální ošetření páteře, periferních kloubů i měkkých tkání. Máme k dispozici nejmodernější fyzioterapeutické přístroje k aplikaci magnetu, ultrazvuku i všech elektrických proudů v oboru používaných.

Pro informaci udáváme ceny některých z léčebných úkonů:

  • kineziologické vyšetření vstupní (vyšetření pohybového aparátu) – 170 Kč/30 minut
  • kineziologické vyšetření kontrolní – 115 Kč/20 minut
  • fyzikální terapie (elektroléčba, aplikace magnetu) – 70 Kč/15 – 20 minut
  • mobilizační a měkké techniky – 87 Kč/15 – 30 minut
  • individuální léčebná tělesná výchova – 90 Kč/15 minut

K lékaři i k fyzioterapeutkám se lze objednat v dopoledních hodinách:

Dále nabízíme

1

Lékařská služba první pomoci

V době od 16:00 do 06:00 hodin je v případě potřeby připraven službu konající lékař poskytnout v budově léčebny lékařskou službu první pomoci.

2

ORL ambulance

Ve všední dny od 9:00 do 11:00 hodin (s výjimkou vánoční výluky) provozujeme v budově léčebny ordinaci odborného lékaře otorhinolaryngologa. Poskytujeme vyšetření a léčbu ušních, nosních a krčních onemocnění, odborné konzultace a audiometrii, provádíme drobné zákroky.

3

Rehabilitace a masáže

V nově vybudovaném, moderně vybaveném prostoru rehabilitace poskytují naši kvalifikovaní pracovníci rehabilitační a fyzioterapeutické výkony.

Pro načerpání sil a zmírnění zdravotních problémů jsme pro Vás připravili širokou nabídku relaxačních masáží. Využít můžete pravidelných měsíčních slev a nebo své blízké potěšit dárkovým poukazem. Přehled nabízených masáží naleznete ZDE.

4

Vacushape

Ženám i mužům nabízíme možnost formování postavy tréninkem v přístroji VacuShape. Pravidelná třicetiminutová chůze na trenažéru se střídavým podtlakem přispívá ke spalování tuků a redukci pomerančové kůže  boků, břicha, stehen a hýždí.
Cena: 75 Kč pro pacienty a 100 Kč pro veřejnost, možnost zakoupení zlevněných pernamentek.