Služby

Ubytovna EDEL

321_velke

Nejen návštěvám našich pacientů nabízíme možnost ubytování v naší turistické ubytovně vzdálené cca 100 metrů od budovy léčebny. Ubytovna má kapacitu 49 lůžek ve tří, čtyř a osmilůžkových pokojích se společným sociálním zařízením. Je vhodná i pro pořádání např.škol v přírodě, školních výletů, sportovních soustředění apod. Součástí ubytovny je společenská místnost a kuchyňka vybavená chladničkou a sporákem.

.

Školy v přírode

17

Díky čistému životnímu prostředí je naše lokalita vhodná k pořádání škol v přírodě, především pro děti z oblastí se znečištěným ovzduším. Případným zájemcům nabízíme ubytování v naší turistické ubytovně EDEL s kapacitou 49 lůžek. Děti mohou využívat jak sportovní hřiště v blízkosti ubytovny, tak park léčebny se spoustou cvičebních a herních prvků. V případě nepříznivého počasí je možné si pronajmout tělocvičnu v léčebně.

.

Kongresy a společenské akce

18

Ke konání různých společenských akcí, kongresů, divadelních představení apod. nabízíme možnost pronájmu zrekonstruovaného společenského sálu. Na akce jsme schopni zajistit různé formy občerstvení.

.

.

.

Venkovní relaxační areál

004-355

K relaxaci našich klientů a jejich nejbližších slouží v areálu léčebny (pro děti od 12 let)  infrasauna, v létě venkovní bazén. Objednávky do sauny se přijímají v recepci, min. 1 den předem.

Dále nabízíme

1

Lékařská služba první pomoci

V době od 16:00 do 06:00 hodin je v případě potřeby připraven službu konající lékař poskytnout v budově léčebny lékařskou službu první pomoci.

2

Rehabilitace a masáže

V nově vybudovaném, moderně vybaveném prostoru rehabilitace poskytují naši kvalifikovaní pracovníci rehabilitační a fyzioterapeutické výkony.

Pro načerpání sil a zmírnění zdravotních problémů jsme pro Vás připravili širokou nabídku relaxačních masáží. Využít můžete pravidelných měsíčních slev a nebo své blízké potěšit dárkovým poukazem. Přehled nabízených masáží naleznete ZDE.

3

Vacushape

Ženám i mužům nabízíme možnost formování postavy tréninkem v přístroji VacuShape. Pravidelná třicetiminutová chůze na trenažéru se střídavým podtlakem přispívá ke spalování tuků a redukci pomerančové kůže  boků, břicha, stehen a hýždí.
Cena: 75K č pro pacienty a 100 Kč pro veřejnost, možnost zakoupení zlevněných pernamentek.