Proč si
vybrat Zlaté Hory?

Během léčebného pobytu klademe důraz na to, aby děti trávily co nejvíce času na čerstvém vzduchu, v přírodě. Dětem se věnují vychovatelky a zdravotní a rehabilitační sestry. Mimo to, okolí Zlatých Hor skýtá mnohá zajímavá místa jako stvořená pro výlety. Dětem organizujeme také pravidelné diskotéky, karnevaly, divadelní představení a pod.

Poznejte blahodárné
účinky speleoterapie

Speleoterapie je soubor léčebných metod, jejichž základem je využívání mikroklimatu podzemního prostředí. Tím zpravidla bývají krasové jeskyně, případně jiné podzemní prostory splňující přísné podmínky. Speleoterapie se tak stala nedílnou součástí léčebného provozu a pobytu ve Zlatých Horách. Její provoz se nachází 620 m n.m. a využívá 1600 m podzemních chodeb s maximální hloubkou 93 m pod zemským povrchem. Celoroční teplota je 7 - 8°C.

Další služby Sanatoria
EDEL

Návštěvám našich pacientů nabízíme možnost ubytování v naší turistické ubytovně. Díky čistému životnímu prostředí je naše lokalita vhodná k pořádání škol v přírodě. K relaxaci našich klientů a jejich nejbližších, ale i ostatním slouží v areálu léčebny vířivka a infrasauna, v létě venkovní bazén. V nově vybudovaném, moderně vybaveném prostoru rehabilitace poskytujeme rehabilitační a fyzioterapeutické výkony. Pro načerpání sil a zmírnění zdravotních problémů nabízíme širokou nabídku relaxačních masáží.