Nabídka relaxačních masáží

Přijďte si odpočinout, načerpat síly, ulevit zdravotním problémům a odměnit své unavené tělo do dětské léčebny ve Zlatých Horách. Náš personál pro Vás připravil širokou nabídku relaxačních masáží. Využít můžete pravidelných měsíčních slev nebo můžete své blízké potěšit věnováním dárkového poukazu. Zalíbí-li se Vám naše služby, nabízíme Vám zakoupení zvýhodněných permanentek.

Relaxační masáže si můžete zarezervovat na telefonním čísle 777 349 592 (volat po-pá v čase 8:00-14:00) – paní Kubacká nebo se informujte přímo na recepci léčebny.

Klasická masáž

Klasická masáž patří mezi manuální relaxační techniky působící okamžitě a jednorázově na tělesný i duševní stav masírované osoby. Během masáže dochází nejen k uvolnění masírovaného svalstva a odstranění jeho ochablosti, ztuhlosti, bolesti, ale i k celkové tělesné i duševní relaxaci. Klasická masáž může být prováděna na celém těle, nebo pouze na problematických částech, kterými bývají šíje a záda. Používá se při ztuhlosti svalstva, při enormním pracovním nebo sportovním přetížení, při bolestech hlavy nebo migrénách, pro regeneraci a relaxaci těla, pro zlepšení prokrvení těla a lymfatického systému a pro posílení imunitního systému. Nabízíme klasickou masáž zad, krční a bederní páteře, horních a dolních končetin.

Délka procedury: 30 – 50 min. Cena: 230 - 550 Kč

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je speciální druh masáže, která je už od pradávna praktikována na Havajských ostrovech. Základem této unikátní masáže je použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými lávovými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Masáž stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje organismus, prohřívá celé tělo, napomáhá detoxikaci organismu a vyrovnává energii v těle.

Délka procedury: 40 - 50 min. Cena: 300 - 330 Kč

Breussova masáž

Jde o jemnou, energeticko-manuální masáž zad v oblast páteře (speciální pomalé hmaty vedoucí přímo po páteři). Speciálními masážní hmaty za použití třezalkového oleje se docílí nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla. Masáž uvolňuje psychické, fyzické a energetické bloky, napomáhá správnému postavení páteře, zmírňuje svalovou dysbalanci, uvolňuje meziobratlové ploténky, je vhodná i pro starší osoby, dokonce i při prokázané osteoporóze, působí jako prevence proti onemocnění páteře a k upevnění napjatého zádového svalstva.

Délka procedury: 40 min. Cena: 270 Kč

Lymfatická masáž

Jemná masáž kůže a podkoží aktivuje zakončení lymfatických cévek a tím podporuje odvádění periferní mízy do lymfatických uzlin. Masáž je vhodná jako preventivní opatření pro osoby vystavené dlouhému stání. Pomáhá při regeneraci po fyzické zátěži, turistice a sportu. Užívá se jednak při léčbě otoků, ale také zlepšení stavu pokožky, ke zrychlení metabolických procesů sloužících k regeneraci těla, ordinuje se i při rekonvalescenci po liposukcích, k prevenci vzniku křečových žil či celulitidy. Nejžádanější jsou lymfatické masáže dolních končetin a hýždí. Kromě celulitidy umí odstranit otoky, pocit těžkých nohou, ulevit od svalové bolesti. Oblíbené jsou i lymfatické masáže k odstranění otoků v obličejové části, otoků očních víček, k redukci váčků pod očima a druhé brady. Nabízíme lymfatickou masáž zad, šíje, beder, horních a dolních končetin.

Délka procedury: 40 - 120 min. Cena: 280 - 850 Kč

Reflexní masáž

Reflexní terapie ploskou nohy je stará metoda založená na poznatku, že na chodidle existuje množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla a to cestou nervových propojení. Každou část lidského organismu lze ovlivňovat tlakem na různě velké plošky či body umístěné na plošce, prstech, nártech a v okolí kotníků, ale i na dlaních, hřbetech a prstech rukou. Tlakem nebo hlazením těchto reflexních plošek můžeme cíleně léčit příslušný orgán nebo část těla. Reflexní terapií dokážeme jednak stimulovat, pokud orgán pracuje nedostatečně a potřebuje dodat energii, nebo naopak uklidnit, je-li ve stavu akutního zánětu nebo bolesti.

Délka procedury: 45 min. Cena: 300 Kč

Lázeňská tepelná terapie

Lázeňská procedury jsou v dnešní době stále častěji vyhledávány pro své léčivé a relaxační účinky. Jedná se o tepelné zábaly vybraných částí těla za užití rašeliny, parafinu, čokolády nebo skořice. Tepelnou terapii je vhodné kombinovat také s klasickou masáží.

Délka procedury: 20 - 30 min. Cena: 200 Kč

Podrobný ceník

Dále nabízíme

1

Lékařská služba první pomoci

V době od 16:00 do 06:00 hodin je v případě potřeby připraven službu konající lékař poskytnout v budově léčebny lékařskou službu první pomoci.

2

ORL ambulance

Ve všední dny od 9:00 do 11:00 hodin (s výjimkou vánoční výluky) provozujeme v budově léčebny ordinaci odborného lékaře otorhinolaryngologa. Poskytujeme vyšetření a léčbu ušních, nosních a krčních onemocnění, odborné konzultace a audiometrii, provádíme drobné zákroky.

3

Rehabilitace a masáže

V nově vybudovaném, moderně vybaveném prostoru rehabilitace poskytují naši kvalifikovaní pracovníci rehabilitační a fyzioterapeutické výkony.

Pro načerpání sil a zmírnění zdravotních problémů jsme pro Vás připravili širokou nabídku relaxačních masáží. Využít můžete pravidelných měsíčních slev a nebo své blízké potěšit dárkovým poukazem. Přehled nabízených masáží naleznete ZDE.

4

Vacushape

Ženám i mužům nabízíme možnost formování postavy tréninkem v přístroji VacuShape. Pravidelná třicetiminutová chůze na trenažéru se střídavým podtlakem přispívá ke spalování tuků a redukci pomerančové kůže  boků, břicha, stehen a hýždí.
Cena: 75 Kč pro pacienty a 100 Kč pro veřejnost, možnost zakoupení zlevněných pernamentek.